O putovní pohár na Berounce – Stradonice 2020

2020-09-09 08:42:59 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

Protože se nezhoršila epidemiologická situace, tak se v rámci okrsku Chyňava 5.září 2020 konal 22. ročník soutěže „O putovní pohár na Berounce, tradičně na louce u lávky ve Stradonicích.

Foto: SDH ©Ríša Novák

Letošního ročníku se účastnilo celkem 6 družstev mužů a 3 družstva žen. Kromě domácích se jednalo o družstva SDH Otročíněves, Hýskov, Malé Přílepy, Žloukovice a Věšín z okresu Příbram. Za ženy startovala družstva Malé Přílepy modré, Žloukovic a Malých Přílep.
Družstvo Malých Přílep obsadilo první místo v kategorii mužů i žen. Naše družstvo žen ze Žloukovic získalo druhé místo a muži se ve vyrovnané soutěži, kdy po štafetě, ve které jsme byli s minimálním odstupem na průběžném pátém místě nakonec skončili šestí se stejným počtem bodů jako pátý tým Hýskova.
Počasí nám přálo, sešlo se nás poměrně hodně, přišli nás podpořit naši členové a další kamarádi, se kterými jsme po skončení soutěže ještě chvíli poseděli v našem stanu. Soutěž jsme si užili.