Soutěž O putovní pohár na Berounce – Stradonice 2019

2019-09-15 00:41:45 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

21. ročník soutěže „O putovní pohár na Berounce“ se konal 7. září 2019. Letos jsme opět vyrazili v plné síle na soutěž. Disciplíny byly tradiční, nejprve štafeta a v druhém kole pak hasičský útok. Naše družstva mužů i žen podali standardně dobré výkony a letos bylo i lepší umístění, což však bylo dáno hlavně tím , že celkově byla na poháru v letošním roce menší účast. Krásné konečné 4. místo mužů a 2. místo žen bude zaznamenáno do soutěžních výsledků našeho SDH.