Výroční valná hromada 2019

2020-04-15 21:06:37 | SDH Žloukovice ©Jaroslav Obermajer

Tradičně jsme se koncem roku sešli na valné hromadě sboru. Tentokrát jsme vzhledem k omezeným možnostem využití sálu restaurace Žloukovice valnou hromadu uspořádali dne 14. 12. 2019 v hospodě U Lípy v Nižboře. Tentokrát byla valná hromada volební a protože náš starosta František Lemon již znovu nekandidoval, tak jsme zvolili starostou Filipa Melichara.

Foto: SDH ©Richard Novák

Vsadili jsme na mládí a elán, který s tím souvisí. Rovněž byl zvolen celý výbor a delegáti do okrsku Chyňava a na okresní shromáždění delegátů. Naši valnou hromadu ztradičně přijeli pozdravit zástupci okolních sborů, za což jim děkujeme. Valná hromada přijala usnesení, kterým schválila zprávu o činnosti, zprávu o hospodaření a plán práce na rok 2020.

Autor: SDH Žloukovice ©Jaroslav Obermajer