O putovní pohár Lhotky 2020

2020-08-30 22:55:43 | SDH Žloukovice ©Alena Šťovíčková

V sobotu 22.8. se konala soutěž O putovní pohár Lhotky. Součástí akce bylo připomenutí 700 let založení obce Lhotky u Berouna.

Foto: SDH ©Ríša Novák

Po dlouhé době jsme se zúčastnili soutěže ve Lhotce, a to v netradiční štafetě ve složení Káťa Lemonová, Míša Říhová, Filip Melichar a Martin Trnka. Úkolem bylo přelézt, přeskočit, či jakýmkoliv nejrychlejším způsobem zdolat slámové kolo o průměru 150 cm a doběhnout k bodu, kde už čekal další účastník štafety, aby doběhl ke kolu od traktoru a převalil jej dvakrát k cílové čáře a opět doběhl k dalšímu účastníkovi štafety, který kolo od traktoru musel vrátit zpět. Úkolem čtvrtého účastníka štafety bylo vyběhnout do mírného kopce a proskákat dvanáct pneumatik. Další částí soutěže byl požární útok. Požárního útoku jsme se zúčastnili ve složení Filip Melichar, Káťa Lemonová, Míša Říhová, Jarda Obermajer, Alena Šťovíčková, Honza Valachovič a Martin Trnka. Útok nám vyšel na druhý pokus. Akce se vydařila a po dlouhé době jsme si jí užili. Děti, které soutěžily ve svých disciplínách, si soutéž též užily.